54940. Gunnar Ditlefsen (1901-1978): Havneparti

Olie på lærred, 100 x 65 cm. Sign. G. Ditlefsen

Varenr 54940

8 August 2018 20:35

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms