Olie på lærred. Sign. Karl Larsen 1923. I bred forgyldt ramme. 65 x 83.
Proveniens: Kunsthallen auktion 379, 2004
23750 | 3.600 DKK | 2018-08-08 20:32 |
4532 | 3.400 DKK | 2018-08-08 19:38 |
2.000 DKK | Startpris |