57075. Karl Larsen (1897-1977): Opstilling med fisk, frugter og flasker

Olie på lærred. Sign. Karl Larsen 1923. I bred forgyldt ramme. 65 x 83.

Proveniens: Kunsthallen auktion 379, 2004

Varenr 57075

8 August 2018 20:35

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 3.600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

237503.600 DKK2018-08-08 20:32
3403.400 DKK2018-08-08 19:38
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms