57075. Karl Larsen (1897-1977): Opstilling med fisk, frugter og flasker

Olie på lærred. Sign. Karl Larsen 1923. I bred forgyldt ramme. 65 x 83.

Proveniens: Kunsthallen auktion 379, 2004

Varenr 57075

8 August 2018 20:35

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 3.600 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

237503.600 DKK2018-08-08 20:32
3403.400 DKK2018-08-08 19:38
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms