57092. Ubekendt kunstner: Skizze af Skotterup Kro 1882

Akvarel, 18 x 25 cm. Sign. monogram CL

Varenr 57092

8 August 2018 20:36

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22245400 DKK2018-08-03 20:30
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms