57091. Fanø: Skibe og joller i Sundet ved Kronborg

Olie på lærred, 21,5 x 32 cm. Sign. Fanø (Slitage på lærred)

Varenr 57091

8 August 2018 20:37

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 300 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22370300 DKK2018-08-08 20:00
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms