50046. Ingeborg Debois: To blomsteropstillinger, malerier (2)

Begge med blomsteropstillinger, olie på masonit, 24 x 20 cm., olie på lærred, 40 x 34 cm. begge sign.

Varenr 50046

8 August 2018 20:40

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 700 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25432700 DKK2018-08-08 20:38
2304650 DKK2018-08-08 20:31
25139500 DKK2018-08-08 15:31
25809375 DKK2018-08-06 22:14
22118350 DKK2018-08-02 17:46
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms