Begge med blomsteropstillinger, olie på masonit, 24 x 20 cm., olie på lærred, 40 x 34 cm. begge sign.
25432 | 700 DKK | 2018-08-08 20:38 |
2304 | 650 DKK | 2018-08-08 20:31 |
25139 | 500 DKK | 2018-08-08 15:31 |
25809 | 375 DKK | 2018-08-06 22:14 |
22118 | 350 DKK | 2018-08-02 17:46 |
300 DKK | Startpris |