Oval plade med svungen kant, stel med cabriole ben med udskårne blade foroven, svungne sprosser med vase i midten. Længde 127, bredde 80, højde 70 cm
Alm. brugsspor, enkelte mærker i pladen
19045 | 800 DKK | 2018-08-02 17:52 |
24443 | 800 DKK | 2018-08-08 18:52 |
600 DKK | Startpris |