56955. Kamfertræskiste

Glat med udskårne borter på sider og låg. Indvendigt bakke. 89 x 46 cm, H. 50 cm
Alm brugsspor, svindrevne i låg

Varenr 56955

8 August 2018 20:46

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 350 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 600-800 DKK

25391350 DKK2018-08-08 20:34
5259325 DKK2018-08-08 07:40
20677300 DKK2018-08-02 09:38
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms