Glat med udskårne borter på sider og låg. Indvendigt bakke. 89 x 46 cm, H. 50 cm
Alm brugsspor, svindrevne i låg
25391 | 350 DKK | 2018-08-08 20:34 |
5259 | 325 DKK | 2018-08-08 07:40 |
20677 | 300 DKK | 2018-08-02 09:38 |
300 DKK | Startpris |