54705. Jens Birkemose (1943-): "Aftale"

Bly/akvarel, 32 x 24 cm. Sign. J. Birkemose. Bagside Paris 92

Varenr 54705

8 August 2018 19:54

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK 2.800 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 4500 DKK

182092.800 DKK2018-08-08 10:58
 2.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms