54775. Helge Eskild (1922-1972): Landskab med træer

Olie på lærred, 70 x 101 cm. Sign. Eskild

Varenr 54775

8 August 2018 19:55

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 750 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

26529750 DKK2018-08-05 16:33
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms