56057. Lars Åkirke (1926-2004): "La flamme"

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1962 no. 14. 77 x 63 cm

Varenr 56057

8 August 2018 19:55

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms