56058. Lars Åkirke (1926-2004): "Goldberg" variationer, Tibirke suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 23. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 23. 56 x 76 cm.

Varenr 56058

8 August 2018 19:56

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 700 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN700 DKK2018-08-08 19:53
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms