56060. Lars Åkirke (1926-2004): "Blå Sol verden" Goldberg variation fra Tibirke suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 26. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 26. 56 x 76 cm

Varenr 56060

8 August 2018 19:56

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 700 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN700 DKK2018-08-08 19:54
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms