56061. Lars Åkirke (1926-2004): "Goldberg variationer", fra Tibirke-suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 27. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 27. 56 x 76 cm

Varenr 56061

8 August 2018 19:56

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 700 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN700 DKK2018-08-08 19:54
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms