56061. Lars Åkirke (1926-2004): "Goldberg variationer", fra Tibirke-suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 27. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 27. 56 x 76 cm

Varenr 56061

8 August 2018 19:56

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 700 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN700 DKK2018-08-08 19:54
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms