Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 28. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 28. 56 x 76 cm
18423 | 750 DKK | 2018-08-08 19:54 |
26005 | 700 DKK | 2018-08-02 21:10 |
700 DKK | Startpris |