56062. Lars Åkirke (1926-2004): "Goldberg" variationer, fra Tibirke-suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 28. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 28. 56 x 76 cm

Varenr 56062

8 August 2018 19:57

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 750 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN750 DKK2018-08-08 19:54
26005700 DKK2018-08-02 21:10
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms