Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 29. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 29. 56 x 76 cm
18423 | 750 DKK | 2018-08-08 19:55 |
19373 | 700 DKK | 2018-08-05 13:02 |
700 DKK | Startpris |