56064. Lars Åkirke (1926-2004): "Goldberg" variationer, fra Tibirke-suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 29. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 29. 56 x 76 cm

Varenr 56064

8 August 2018 19:57

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 750 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

TDOMAIN750 DKK2018-08-08 19:55
19373700 DKK2018-08-05 13:02
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms