56332. Preben Brøndum Sørensen: "Huse ved havet"

Olie på masonit betitlet: "Huse ved havet", sign. PBS. 31 x 41 (50,5 x 60,5) cm.

Varenr 56332

8 August 2018 19:58

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms