56996. Ole Prip Hansen (1946-): Mand og fugle

Olie på lærred, 27 x 41 cm. Sign.

Varenr 56996

8 August 2018 19:59

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 750 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 600 DKK

16405750 DKK2018-08-08 19:56
340700 DKK2018-08-08 19:18
4084600 DKK2018-08-08 18:48
24903375 DKK2018-08-07 22:22
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms