Olie på lærred, 27 x 41 cm. Sign.
16405 | 750 DKK | 2018-08-08 19:56 |
4532 | 700 DKK | 2018-08-08 19:18 |
4084 | 600 DKK | 2018-08-08 18:48 |
24903 | 375 DKK | 2018-08-07 22:22 |
300 DKK | Startpris |