56997. Christine Scherfig: Æbler

Olie på plade, 28 x 36 cm. Usign.

Varenr 56997

8 August 2018 19:59

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 750 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 600 DKK

4084750 DKK2018-08-08 18:50
340700 DKK2018-08-08 19:18
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms