Olie på lærred, 38 x 45 cm. Sign. JH. Bagside: I. Holmefjord 2011
26536 | 1.600 DKK | 2018-08-07 21:48 |
24903 | 1.500 DKK | 2018-08-08 19:36 |
18209 | 1.300 DKK | 2018-08-08 10:59 |
4532 | 1.100 DKK | 2018-08-07 09:44 |
750 DKK | Startpris |