56998. Ingvald Holmefjord (1941-): Blomstrende mandeltræer

Olie på lærred, 38 x 45 cm. Sign. JH. Bagside: I. Holmefjord 2011

Varenr 56998

8 August 2018 20:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 1.600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

265361.600 DKK2018-08-07 21:48
249031.500 DKK2018-08-08 19:36
182091.300 DKK2018-08-08 10:59
45321.100 DKK2018-08-07 09:44
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms