55891. Poul Ekelund (1920-1976): Rygvendt kvinde

Olie på lærred, 65 x 46 cm. Sign. Ekelund

Lille afskalning nederst midtfor

Varenr 55891

8 August 2018 20:01

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.900 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

3401.900 DKK2018-08-08 19:19
149371.800 DKK2018-08-08 19:16
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms