Olie på lærred, 65 x 46 cm. Sign. Ekelund
Lille afskalning nederst midtfor
4532 | 1.900 DKK | 2018-08-08 19:19 |
14937 | 1.800 DKK | 2018-08-08 19:16 |
1.500 DKK | Startpris |