56065. Lars Åkirke (1926-2004): "Goldberg" variationer, fra Tibirke-suiten

Olie på lærred. Komposition fra Tibirke-suiten, nummer 30. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1979, 30. 56 x 76 cm

Varenr 56065

8 August 2018 20:02

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 700 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18423700 DKK2018-08-08 19:55
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms