54776. Ulla Teller: Birketræer

Olie på lærred, 60 x 80 cm. Sign. monogram UT
U/R

Varenr 54776

8 August 2018 20:02

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 225 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

1670225 DKK2018-08-08 17:34
20106200 DKK2018-08-02 21:33
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms