54776. Ulla Teller: Birketræer

Olie på lærred, 60 x 80 cm. Sign. monogram UT
U/R

Varenr 54776

8 August 2018 20:02

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 225 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

1670225 DKK2018-08-08 17:34
20106200 DKK2018-08-02 21:33
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms