55894. Jean Piaubert (1900 -2002): Komposition

Litografi, rammemål 84 x 70 cm. Sign. Piaubert 399/400

Varenr 55894

8 August 2018 20:03

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms