55896. M. Brzezinski: The Queens Show

Olie på lærred, 75 x 55,5 cm. Sign. bagside

Varenr 55896

8 August 2018 20:04

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK 1.700 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

265361.700 DKK2018-08-08 20:02
3401.600 DKK2018-08-07 09:45
265511.500 DKK2018-08-08 18:49
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms