Olie på lærred, 75 x 55,5 cm. Sign. bagside
26536 | 1.700 DKK | 2018-08-08 20:02 |
4532 | 1.600 DKK | 2018-08-07 09:45 |
26551 | 1.500 DKK | 2018-08-08 18:49 |
1.400 DKK | Startpris |