56985. Folmer Bendtsen (1907-1993): Alexandrevej - Nørrebro

Litografi, rammemål 74 x 67 cm. Sign. Folmer-Bendtsen -55. Prøvetryk

Varenr 56985

8 August 2018 20:05

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 500 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22524500 DKK2018-08-08 19:56
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms