57000. Börje Martinsson (1931): Parti fra Korsberga

Olie på lærred, 48 x 65 cm. Sign. BM

Varenr 57000

8 August 2018 20:05

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2018-08-07 09:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms