57288. Andre Lundquist (f. 1972): Komposition med personer

Olie på lærred, sign. monogram samt dateret 96. 130 x 100 cm. Mindre afskalning.

Varenr 57288

15 August 2018 20:05

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms