Olie på lærred, sign. monogram samt dateret 05. 90 x 90 cm.
Let skæv blændramme.
26569 | 2.200 DKK | 2018-08-15 20:04 |
26582 | 2.000 DKK | 2018-08-15 18:44 |
22762 | 1.400 DKK | 2018-08-15 19:37 |
SANDERF | 1.200 DKK | 2018-08-10 07:58 |
SWH | 550 DKK | 2018-08-15 14:21 |
500 DKK | Startpris |