57289. Andre Lundquist (f. 1972): Komposition med personer

Olie på lærred, sign. monogram samt dateret 05. 90 x 90 cm.
Let skæv blændramme.

Varenr 57289

15 August 2018 20:06

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

265692.200 DKK2018-08-15 20:04
265822.000 DKK2018-08-15 18:44
227621.400 DKK2018-08-15 19:37
MAX1.200 DKK2018-08-10 07:58
SWH550 DKK2018-08-15 14:21
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms