Olie på lærred, sign. Lars Swane, 76 x 66 (90 x 80) cm.
26583 | 1.200 DKK | 2018-08-15 20:03 |
4532 | 1.100 DKK | 2018-08-15 10:40 |
9945 | 900 DKK | 2018-08-15 16:42 |
26371 | 450 DKK | 2018-08-09 14:12 |
400 DKK | Startpris |