57291. Lars Swane (1913-2002): Opstilling med blomster

Olie på lærred, sign. Lars Swane, 76 x 66 (90 x 80) cm.

Varenr 57291

15 August 2018 20:06

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.200 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

265831.200 DKK2018-08-15 20:03
3401.100 DKK2018-08-15 10:40
9945900 DKK2018-08-15 16:42
26371450 DKK2018-08-09 14:12
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms