57292. Mogens Andersen (1916-2003): Komposition

Litografi 95/350, sign. MA. Indrammet: 64 x 47,5 cm.

Varenr 57292

15 August 2018 20:06

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 650 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22524650 DKK2018-08-15 20:03
4165600 DKK2018-08-15 20:02
26502550 DKK2018-08-15 18:01
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms