57337. Frans Kannik (1949-2011): Komposition

Akvarel, rammemål 86 x 67,5 cm. Sign. Frans Kannik 1991

Varenr 57337

15 August 2018 20:07

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms