Litografi 118/150, sign. Carl-Henning Pedersen samt dateret Paris 1989. Indrammet: 96 x 73 cm.
21479 | 1.400 DKK | 2018-08-15 19:54 |
4165 | 1.400 DKK | 2018-08-15 20:05 |
26585 | 1.200 DKK | 2018-08-15 20:04 |
25671 | 1.000 DKK | 2018-08-15 20:02 |
750 DKK | Startpris |