57352. Carl-Henning Pedersen (1913-2007): 'Machu Picchu - Solens sved'

Litografi 118/150, sign. Carl-Henning Pedersen samt dateret Paris 1989. Indrammet: 96 x 73 cm.

Varenr 57352

15 August 2018 20:08

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 1.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

214791.400 DKK2018-08-15 19:54
41651.400 DKK2018-08-15 20:05
265851.200 DKK2018-08-15 20:04
256711.000 DKK2018-08-15 20:02
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms