56510. N. P. Bolt: Opstilling med blomster

Pastel, sign. N.P. Bolt samt dateret 31. Rammemål: 60 x 48 cm.

Varenr 56510

15 August 2018 20:09

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 475 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26571475 DKK2018-08-15 20:05
21426450 DKK2018-08-15 19:33
24301400 DKK2018-08-12 20:03
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms