Pastel, sign. N.P. Bolt samt dateret 31. Rammemål: 60 x 48 cm.
26571 | 475 DKK | 2018-08-15 20:05 |
21426 | 450 DKK | 2018-08-15 19:33 |
24301 | 400 DKK | 2018-08-12 20:03 |
400 DKK | Startpris |