56547. Walasse Ting (1929-2010): Liggende kvindemodel

Litografi 24/100, sign. samt dateret 77. Rammemål: 73 x 102 cm.
Gulnet samt med mindre skjold langs topkant.

Varenr 56547

15 August 2018 20:09

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms