55890. Hans Lynge (1906-1988): "Naja"

Litografi, rammemål 68 x 79 cm. Sign. Hans Lynge 86 e/a

Varenr 55890

15 August 2018 20:10

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms