55986. Else Fønss (1946-): "Sommernattens Smil"

Olie på lærred, 72 x 59 cm. Sign. bagside Else Fønss 2003

Varenr 55986

15 August 2018 20:13

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 900 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

18287900 DKK2018-08-15 15:40
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms