55983. Else Fønss (1946-): "Modlys"

Olie på lærred, 62 x 50 cm. Sign. bagside Else Fønss 1998

Varenr 55983

15 August 2018 20:14

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 750 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18287750 DKK2018-08-15 15:41
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms