56348. Ubekendt kunstner. Radering EA 1/30

Betitlet "Sfinks", sign. samt dateret 99. Rammemål 42,5 x 52 cm.

Varenr 56348

15 August 2018 20:14

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms