56201. Aksel Nielsen f. 1943. Litografi

Aksel Nielsen. Litografi 82/200, sign. Aksel Nielsen samt dateret '93.
Rammemål 77 x 75 cm.

Varenr 56201

15 August 2018 20:15

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms