56140. Jens Nielsen: Komposition - Blomsterbed

Olie på plade, 30 x 62 cm. Sign.

Varenr 56140

15 August 2018 20:16

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 650 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

GLO650 DKK2018-08-15 20:14
1670600 DKK2018-08-15 20:11
18558500 DKK2018-08-15 17:03
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms