56457. Ubekendt kunstner: Parti fra Skagen med solnedgang og personer

Olie på lærred, utydelig sign. 100 x 100 (109,5 x 109,5) cm.

Varenr 56457

15 August 2018 20:17

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms