56454. Albert Naur (1889-1973): Landskabsparti

Olie på lærred, sign. Albert Naur. (50 x 65 (75 x 85) cm

Varenr 56454

15 August 2018 20:17

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4165400 DKK2018-08-15 10:47
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms