56305. Poul Hansen (1918-1987): Malerier (3)

Gård, kystparti med båd og vinterlandskab med hus. Olie på masonit. Alle sign. og daterede 1977-79. 24,5 x 38 cm

Varenr 56305

15 August 2018 20:19

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 500 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

948500 DKK2018-08-10 02:39
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms