57283. Orientalsk kommode, 20. årh.

Udskåret og bemalet træ, i fronten tre skuffer. H. 37,5 B. 57 D. 32 cm.

Varenr 57283

15 August 2018 20:25

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 425 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22370425 DKK2018-08-15 20:08
26371400 DKK2018-08-10 13:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms