Olie på lærred, sign. Alf. Broge 1900. 80 x 130 cm. Udstillingsetiket på bagsiden.
Lette krakeleringer
14937 | 2.600 DKK | 2018-08-15 17:30 |
2.600 DKK | Startpris |