57053. A. Bülow: Skonnert og lodsjolle

Olie på lærred, 55 x 81 cm. Sign. A. Bülow

Varenr 57053

15 August 2018 20:41

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 750 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

26062750 DKK2018-08-15 20:09
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms