57053. A. Bülow: Skonnert og lodsjolle

Olie på lærred, 55 x 81 cm. Sign. A. Bülow

Varenr 57053

15 August 2018 20:41

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 750 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

26062750 DKK2018-08-15 20:09
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms