57054. S. C. Bjulf (1890-1958): Fiskerkoner på Gammel Strand

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. S. C. Bjulf

Varenr 57054

15 August 2018 20:41

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.600 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.600 DKK2018-08-15 10:43
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms