57054. S. C. Bjulf (1890-1958): Fiskerkoner på Gammel Strand

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. S. C. Bjulf

Varenr 57054

15 August 2018 20:41

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.600 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.600 DKK2018-08-15 10:43
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms