57248. Peter J. Lassen: To Montana moduler (2)

Blålakeret MDF, med hhv. fire og otte skuffer. H. 35,5 B,. 35,5 D. 30 cm og H. 35,5 B. 69,5 D. 30 cm. Brugsspor, ridser.

Varenr 57248

15 August 2018 19:37

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 850 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

7503850 DKK2018-08-15 16:05
19247800 DKK2018-08-08 15:18
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms