Blålakeret MDF, med hhv. fire og otte skuffer. H. 35,5 B,. 35,5 D. 30 cm og H. 35,5 B. 69,5 D. 30 cm. Brugsspor, ridser.
7503 | 850 DKK | 2018-08-15 16:05 |
MO23BOX117 | 800 DKK | 2018-08-08 15:18 |
750 DKK | Startpris |