Skafter af porcelæn, knivblad af stål. stemplet Bing & Grøndahl's Porcellænfabrik, Kjøbenhavn. L. 27 cm. Brugsspor.
948 | 1.100 DKK | 2018-08-10 02:54 |
20264 | 1.100 DKK | 2018-08-15 20:22 |
14899 | 950 DKK | 2018-08-15 19:06 |
22356 | 850 DKK | 2018-08-14 06:19 |
750 DKK | Startpris |